Tedavi Edici Hazır Besin Paketi

Hediye kodu : 2023-2-S0000240
350 TL

Her biri 92 gramlık 30 poşet kullanıma hazır tedavi edici yer fıstıklı ezme. Suyla karıştırmaya gerek olmadan yenilebiliyor. 350 TL'lik bu hediye, gıdasız kalmış 10 çocuğa bir günlük tedavi edici besin sağlıyor. Bir hediyeyle 10 çocuğun sağlığına tekrar kavuşmasını desteklemek... Sizce de çok anlamlı bir hediye değil mi?

-

1 adet

+

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

11 aylık Parmina gibi bebeklerin tedavisini sağlamak elinizde...

Yüz binlerce Arakan/Rohingya mültecisine ev sahipliği yapan, Bangladeş'teki Cox's Bazar şehrinde yaşayan 11 aylık Parmina’ya ileri seviyede akut beslenme yetersizliği tanısı kondu. Bu, beslenme yetersizliğinin en ağır biçimidir. Fakat Parmina, tam zamanında Tedavi Edici Hazır Besin ile tedavi edildi.

Tedavi Edici Hazır Besin, yetersiz beslenen çocukların mümkün olduğunca çabuk iyileşebilmesi için doğru beslenme dengesine sahip, enerji açısından zengin bir karışımdır. Parmina gibi çocuklar için, tam anlamıyla bir hayat kurtarıcıdır.

Hayat Veren Hediyeniz, Parmina gibi gerçek çocuklara ulaşıyor ve beslenme yetersizliğiyle mücadele etmelerine yardımcı oluyor. Cömertliğiniz ve iyi yürekliliğiniz için teşekkür ederiz!

© UNICEF/UN0151415/Brown


Tedavi Edici Hazır Besin Paketi:
350.00 TL

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

Hayat Veren Hediyeler

Her çocuğun yaşaması ve haklarına kavuşması için destek verin.