Davet Formu

Gidecek Mesaj

Merhaba, {Sizin Adınız} size alternatif hediye seçenekleri sunan UNICEF Hayat Veren Hediyeler sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyor.

Doğum günleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü ve tüm diğer özel günlerde sevdikleriniz adına Hayat Veren Hediyeler'den göndererek bir çocuğun hayatına dokunabilirsiniz.

Sıradışı hediye seçeneklerini görmek için tıklayın: www.hayatverenhediyeler.org

Hayat Veren Hediyeler Nedir?

"Hayat Veren Hediyeler" gerçektirler, hayat kurtarırlar, yaşam değiştirirler. Bu hediyeler yıl boyu UNICEF tarafından dünyanın her tarafında, çocuklara ve yaşadıkları toplumlara dağıtılır. Bir arkadaşınıza, dostunuza, iş çevrenize hediyelerimizden aldığınızda, onlara, hediyenin fotoğrafı ya da açıklaması olan özel bir e-kart gönderilir.

Hediye olarak satın aldığınız her ürün, UNICEF'in hizmet verdiği 190'ın üzerinde ülkede, en çok ihtiyaç duyulan yere ulaştırılır. Hediye çeşidimiz çok zengin: ölümcül çocuk hastalıklarına karşı aşılardan, tedavi edici süte, çadırdan, sıtmayı önleyici özel cibinliklere kadar pek çok ürün var. Hayat Veren Hediyeler'den verdiğinizde yalnız sevdiklerinizi mutlu etmekle kalmıyor, tüm dünyada çocukların hayatlarını kurtarıyor ve yaşamlarını değiştiriyorsunuz.

UNICEF Türkiye Milli Komitesi

Hayat Veren Hediyeler

Her çocuğun yaşaması ve haklarına kavuşması için destek verin.