Su Tulumbası

Hediye kodu : 2023-2-S0009193
11.500 TL

1 adet el pompası. AFRIDEV tipi 45 metre montaj derinliği, paslanmaz çelik pompa çubuklar ile. Susuz bir bölgeye uzun süre hizmet edebilecek bir su tulumbası ile onlarca aileye su ulaştırmamızı sağlayın.

-

1 adet

+

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

Sürprizleri seven arkadaşlarınıza hediye almakta zorlanıyor musunuz?

Arkadaşlarınızı şaşırtırken, yüzlerce kadın ve çocuğun temiz, içilebilir su edinebilmek için kilometrelerce yol yürüme zorunluluğunu da ortadan kaldırmış olacaksınız. Su tulumbası hediyeniz UNICEF tarafından en güç durumdaki çocukları önceliklendirme misyonumuz nedeniyle en çok ihtiyaç duyulan yere gönderilir, hangi ülkeye gönderileceği konusunda tercih yapmak ya da isimlendirmek mümkün değildir ancak onlarca kadın ve çocuğun hayatına dokunacak bir hediye verdiğinizi garanti edebiliriz.

Angelina ve 6 çocuğu için paha biçilmez bir hediye!

Angelina Nyakuma, Güney Sudan'daki Machakos İlkokulundaki pompadan su basıyor, 7 Temmuz 2017.

Angelina'nın 6 çocuğu var. Evine yakın olan bu okuldaki pompa yapılmadan hayatının çok zor olduğunu anlatıyor. Daha önce su almak için yürüyerek nehre gidip dönmek her gün 2 saatini alıyormuş. "Okuldaki pompadan aldığım suyla çocuklara yemek pişiriyorum, evde kullanıyorum. Hepimiz çok mutluyuz" diye ekliyor Angelina.

© UNICEF/UN075399/Kealey


Su Tulumbası:
11500.00 TL

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

Hayat Veren Hediyeler

Her çocuğun yaşaması ve haklarına kavuşması için destek verin.