Kutu İçinde Okul

Hediye kodu : 2023-2-S9935097
6.850 TL

İçinde bir güneş enerjisi ile çalışan radyo, öğretmenlerin kullanımı için 21 ve öğrenciler için 13 farklı malzeme bulunan, 40 çocuğa geçici bir okul ortamı oluşturan metal kutu içerisinde eğitim kiti. Kimse özel bir gününde, bir "Kutu İçinde Okul" almayı beklemez. Fakat hediye etmek için bundan çok daha fazla neden var. "Kutu İçinde Okul" acil durum boyunca çocukların eğitimlerini devam ettirmeye yönelik temel eğitim malzemeleri ile doludur. Bu kutu kitaplar, kalemler, silgiler, makaslar ve hatta bir radyo bile içeriyor. Aynı zamanda kutunun kapağı açıldığında ders tahtası olarak da kullanılıyor. 40 çocuğa geçici bir okul açabilirsiniz!

-

1 adet

+

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

Ne olursa olsun, eğitim çocuğu hayata bağlar.

Şiddetli bir kasırga Karayipler'deki evleri, okulları, yolları ve köprüleri yıkıp geçtiğinde, 8 yaşındaki Myra ve ailesi, her şeylerini geride bırakarak farklı bir adada bulunan bir barınağa taşınmak zorunda kaldılar. Myra, eğitimine devam etmek ve hayat şartlarını normale döndürmek için okul gereçlerini teslim aldı. Böyle zamanlarda, bu destek çocukların kendilerini iyi hissetmesine yardımcı olduğu için çok önemlidir.

Sayenizde, Myra gibi gerçek bir çocuk, şartlar ne olursa olsun, öğrenimine devam etmek için hediyesini alacak.  Myra gibi birçok çocuğa destek verdiğiniz için teşekkürler!

 


Kutu İçinde Okul:
6850.00 TL

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

Hayat Veren Hediyeler

Her çocuğun yaşaması ve haklarına kavuşması için destek verin.