Aile Su Seti

Hediye kodu : 2023-2-S9901100
1.300 TL

Acil durumlarda bir ailenin su ihtiyacını karşılamak için yeterli 1 kutu aile su seti. Kovalar, su konteynırları, sabunlar ve su arıtan tabletlerden oluşan bu set, bir felaket sonrası bir aile için yaşamsal bir öneme sahip.

-

1 adet

+

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

İhtiyaç anında Meera'nınki gibi bir aileyi sevindirecek en güzel hediye

2017'de Nepal'deki aralıksız yağışlar muson sellerine ve toprak kaymalarına sebep olduğunda, Meera’nın ailesi (yukarıda) gibi binlerce aile, en temel günlük ihtiyaçlardan yoksun kaldı.
Sular geri çekildiğinde herkesin kapılarında çamur ve pislik bıraktı. İshal ve tifo gibi hastalıkların görülme riskini arttırdı. Bu ailelerin hijyen ve sağlık açısından daha iyi koşullarda yaşamalarına yardımcı olmak için onlara kovalar, sabun, havlular ve diş fırçalarından oluşan Aile Su Setleri verildi.
Bunlar basit eşyalar gibi görünebilir, ancak etkileri yadsınamayacak kadar fazladır. Hayat Veren Hediyeniz, Meera’nın ailesi gibi gerçek ailelere ulaşacak ve onların zor durumlarla başa çıkarken sağlıklarını ve onurlarını korumalarına destek olacak. Cömertliğiniz için çok teşekkür ederiz!

©UNICEF/UN0118469/Shrestha


Aile Su Seti:
1300.00 TL

Bu ürün için bağış toplamamıza yardımcı ol:

Hayat Veren Hediyeler

Her çocuğun yaşaması ve haklarına kavuşması için destek verin.