Davet Et


Gönderenin Adı :
Gönderenin E-Posta Adresi :
Davet edeceğiniz kişilerin e-posta adreslerini girin(aralarına virgül koyarak) :
Mesajınız :
Gidecek mesaj:
Merhaba, {Sizin Adınız} size UNICEF in alternatif hediye seçenekleri sunan Hayat Veren Hediyeler sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyor.
Doğum günleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü vb. tüm diğer özel günlerde sevdikleriniz adına Hayat Veren Hediyeler'den göndererek bir çocuğun hayatına dokunabilirsiniz.


Sıradışı hediye seçeneklerini görmek için tıklayın: www.hayatverenhediyeler.org

Hayat Veren Hediyeler Nedir?


"Hayat Veren Hediyeler" gerçektirler, hayat kurtarırlar, yaşam değiştirirler. Bu hediyeler yıl boyu UNICEF tarafından dünyanın her tarafında, çocuklara ve yaşadıkları toplumlara dağıtılır. Bir arkadaşınıza, dostunuza, iş çevrenize hediyelerimizden aldığınızda, onlara, hediyenin fotoğrafı ya da açıklaması olan özel bir e-kart gönderilir. Hediye olarak satın aldığınız her ürün, UNICEF'in hizmet verdiği 190'ın üzerinde ülkede, en çok ihtiyaç duyulan yere ulaştırılır. Unutmayın Hayat Veren Hediyeler'den verdiğinizde yalnız sevdiklerinizi mutlu etmekle kalmıyor, tüm dünyada çocukların hayatlarını kurtarıyor ve yaşamlarını değiştiriyorsunuz. Hediye çeşidimiz çok zengin: ölümcül çocuk hastalıklarına karşı aşılardan, tedavi edici süte, çadırdan, sıtmayı önleyici özel cibinliklere kadar pek çok ürün var.

UNICEF Türkiye Milli Komitesi